Giresun Haberleri

Halkımıza Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz

0

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, İl Genel Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Mehmet Yılmaz’ın, basına ve kamuoyuna yansıyan açıklamalarına cevap verdi.

Başer, yaptığı açıklamada; “İl Özel İdaresi ve Giresun Belediyesi’nin Giresun halkına hizmet etmek için koordineli bir şekilde çalışmasından rahatsız olanların açıklamalarını herkes gibi bizlerde ibretle okuduk. Bu şehirde halkın yararına olan işlerden CHP’li İl Genel Meclisi Üyelerinin rahatsız olduklarını bir kez daha gördük.

10 yıl boyunca Giresun Belediyesi’ni borç batağına sokmaktan ve bu şehrin geleceğini ipotek altına almaktan başka hiçbir icraatı olmayan siyasi anlayışın İl Genel Meclisi’ndeki temsilcilerinin, son üç yılda Giresun’da yaşanan büyük değişimi ve gelişimi sabote edebilmek amacıyla oluşturmaya çalıştıkları bu suni gündemin halkın nezdinde hiçbir karşılığı olmadığına da hep birlikte şahitlik ettik.

Özellikle Giresun Merkezdeki Gençlik Merkezleri ve Botanik Park başta olmak üzere , Giresun belediyesine devri gerçekleştikten sonra neredeyse 24 saat boyunca  aktif hale gelen, Ailelerimizin ,çocuklarımızın eğlendiği sosyal bir alana kavuşması ve bu hizmete duyulan memnuniyet en üst düzeyde iken ,CHP temsilcilerinin bundan duyduğu rahatsızlığı akla aykırı kabul ediyoruz.

Sonuç olarak halkın yararına yapılan her hizmete karşı olan bu zihniyetin ve temsilcilerinin oluşturmaya çalıştıkları algı operasyonunun takdirini her türlü hizmetin en iyisini hak eden halkımızın vicdanına havale ediyor, AK Parti teşkilatları olarak ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ anlayışıyla hem Giresun İl Özel İdaresi hem de Giresun Belediyesi olarak gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğimizin herkes tarafından bilinmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım