Giresun Haberleri

Kent Konseyinden Belediye Başkanına Teşekkür

Giresun Kent Konseyi Başkanı A. Mürşit Gürel yaptığı yazılı açıklama ile başarılı çalışmalar yaptığını söylediği Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

0

Giresun Kent Konseyi Başkanı A. Mürşit Gürel yaptığı yazılı açıklama ile başarılı çalışmalar yaptığını söylediği Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Gürel yaptığı açıklamada “Giresun Kent Konseyi Belediye Başkanı Sayın Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında toplantımızı yaptık. Toplantı gündeminde Giresun Kent Konseyinin pandemi sürecinde gündemine aldığı tüm konuları Sayın Aytekin Şenlikoğlu tarafından yürütme kurulu üyeleriyle tek tek işlendi. Kent konseyi konularında Sayın Başkan Şenlikoğlu neler yaptıklarını, programa alınan konuları ve yapacaklarını anlattı. Kent konseyi üyelerimizle şehrimizin ortak akıl ve ortak çalışma planlarıyla, sayın belediye başkanımızla daha güzel yaşanabilir bir Giresun için çalışmalara devam edeceğiz.

İstişare şeklinde geçen toplantıda güzel çalışmalar yapıldığı, programa alınan projelendirilmiş konuların Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleri tarafından her zaman desteklenecektir. Bu toplantıda yaptığı çalışmalarıyla ve yapacağı projeleriyle Giresun’la ilgili konulara ayrıntısıyla hakim olması ve çözüm önerileri, çalışmaları gerçekten bizleri Giresun’un geleceği için çok umutlandırdı.

Sayın Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz ve bu çabalarını her zaman kent konseyi olarak destekliyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım