Giresun Haberleri

Hemşerimiz Taşcı’nın Spor Kulübü Başarıyor

Giresunlu hemşerimiz Remzi Taşcı’nın spor kulübü girdiği her şampiyonadan başarılarla ayrılıyor.

0

Giresunlu hemşerimiz Remzi Taşcı’ya ait Özel Ataşehir Spor Kulübü 7-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Wushu Federasyonu Budakaido İstanbul Şampiyonasında 4 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz olmak üzere toplamda 7 madalya aldı.

Türkiye Wushu Federasyonu ve Esenler Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen “Budakaido İstanbul Şampiyonası” 7-8 tarihleri arasında Esenler Mehmet Öcalan Spor Salonunda yapıldı. Alt Minik, Minik, Yıldız, Ümit, Genç, U21, Büyükler kategorisinde şampiyonaya katılan sporcular kıyasıya mücadelesi sonunda ödülleri belli oldu.

Her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlenen şampiyonada başarılarına yeni başarılar ekleyen Özel Ataşehir Spor Kulübü sporcuları Türkiye Wushu Federasyonu Budakaido İstanbul Şampiyonasının göz bebeği oldu. Çeşitli yaş gruplarında müsabakalara katılan Özel Ataşehir Spor Kulübü sporcuları Budakaido İstanbul Şampiyonasından 7 madalya alarak büyük fark yarattı.

Özel Ataşehir Spor Kulübü sporcularından olan Alucralı İsna Nadenaz daha önceki şampiyonalarda Türkiye 1.liği, Türkiye 2.liği ve Antalya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonasında 4. olması nedeniyle Milli Sporcu unvanını almaya hak kazanmıştı 7-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Budakaido Şampiyonasına katılan İsna Nadenaz Erilli başarılarına altın madalya alarak bir yenisini daha ekledi.

7-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Wushu Federasyonu Budakaido İstanbul Şampiyonasına katılan Özel Ataşehir Spor Kulübü sporcularından Rümeysa Taşçı, Ali Toprak Işık, İsna Nadanez Erilli, Ali Hamza Yılmaz 1. olarak altın madalya, Ecrin İslamoğlu 2.olarak gümüş madalya, Ebru Evcimik ve Yağmur Naz Taze 3.olarak bronz madalya aldılar. Şampiyonayı 7 madalya alarak tamamlayan Özel Ataşehir Spor Kulübü sahibi Giresunlu hemşerimiz Remzi Taşcı “Özel Ataşehir Spor Kulübü olarak şampiyonada emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım