Giresun Haberleri

Milletvekili Kadir Aydın Sokağın Nabzını Tutuyor

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, Giresun Merkez Yeniyol ve Espiye ilçesinde esnaf, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden, İl Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, Espiye İlçe Başkanı Ali Küçükaydın, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Espiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mertek, Espiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Sunay Çapkın, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri ile AK Parti İl Yöneticileri Milletvekili Aydın’ın Merkez ve Espiye’deki ziyaretlerinde eşlik edenler arasındaydı.

Merkez ve Espiye ilçelerindeki ziyaretlerine ilişkin bir açıklama yapan Milletvekili Aydın;” Hemşerilerimizle iç içe ve kol kola olmak, onların derdini dinlemek; millete hizmet yolundaki sinerjimizi katbekat arttırmaktadır. Çünkü inancımızı ve gücümüzü milletimizin güler yüzünden alıyoruz. AK Parti olarak 19 yıl boyunca milletimizin desteğini her zaman arkamızda hissettik. Çünkü milletimizin mukayese gücü diğer siyasi partiler arasında AK Parti’nin rolünü açık bir şekilde ortaya koymuştur. AK Parti’nin alâmet-i farikası ülkeye ve millete hizmettir. Bu hizmet yarışının en büyük koşuşturanı ise hiç şüphesiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Rabbim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı önümüzden, milletimizin desteğini ve duasını da arkamızdan eksik etmesin.

Pandemi döneminde kaybettiğimiz zamanın telafisi için var gücümüzle çalışmamız gerekiyor. Bu doğrultuda meclis çalışmalarımızdan arta kalan zamanda sahada milletimizle birlikte olmaya özen gösteriyoruz. Giresun’da AK Parti ailesi olarak Milletvekili arkadaşlarımız, Belediye Başkanlarımız, İl Başkanımız ve parti kademelerimiz ile birlikte her anlamda ilimize katkı sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Bakanlıklarımız ve ilgili kurum müdürlüklerimiz ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler neticesinde hem ilimiz hem de ilçelerimiz için çok önemli yatırımları takip ediyoruz. Bütün azmimiz, hemşerilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak tüm yatırımların süratle tamamlanmasıdır.” diye ifade etti.

Esnaf ve vatandaşları ziyareti esnasında Espiye’de bir binanın çökmesi sonucu yaralanan vatandaşların olduğunu duyan Milletvekili Aydın, hastaneye giderek yaşadıkları kaza nedeniyle vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Sırasıyla Espiye Ziraat Odası Başkanı Raif Uçar’ı, Espiye Muhtarlar Odası Başkanı Turgut Çelik’i ve Espiye Şoförler Odası Başkanı Saffet Çelik’i ziyaret eden Milletvekili Aydın, Espiye’de hizmet verecek olan iki işletmenin açılışına katılarak yeni iş yerlerinde işletme sahiplerini tebrik etti. En büyük ihracatçılar arasında ilk 500’e giren Karadere Tarım Ürünleri sahipleri Erol Karadere ve Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ile de bir araya gelen Aydın, başarılı çalışmaları nedeniyle kendilerine tebriklerini iletti. Milletvekili Aydın son olarak yine Espiye’de faaliyet yürüten TSN Tekstil Fabrikası’nı ziyaret ederek, nazik misafirperverlikleri için işletme sahipleri Özcan Tosun ve Hilmi Tosun’a teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım