Giresun Haberleri

İl Sağlık Müdürü Alucra’da İncelemede Bulundu

0

Giresun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bulut Alucra ilçemizi ziyaret ederek beraberindeki heyetle bir dizi incelemelerde bulundu.

Giresun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bulut, Alucra İlçe Devlet Hastanesini, Toplum Sağlığı Merkezini ve Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek yöneticilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sağlık çalışanlarını ve yatan hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Aşı polikliniğinde aşı olan vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Alucra Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Uzm. Dr. Eyüp Ertunç Kuruşcuoğlu ile İdari ve Mali işler Müdürlüğüne atanan Aytekin Turan’ı hayırlı olsun dileklerinde bulunarak hastanenin ihtiyaçları ve yapılacak projeler hakkında bilgi aldı.

Ziyarete Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Tuncer Öztürk, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Ersin Karadeniz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ünal Özek, Destek Hizmetleri Başkanı Mehmet Şahin de katıldı.

Kadir Bekiroğlu-Alucrahaber

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım