Giresun Haberleri

İyi Parti 14 Mayıs Seçimi İçin Start Verdi

0

İyi Parti Giresun İl Başkanı İsmail Bektaşoğlu yaptığı yazılı açıklama ile Giresun için seçim startını verdiklerini belirtti.

Bektaşoğlu açıklamasında “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in son hamlesi Cumhurbaşkanı adayımızı güçlendirmiştir. Büyükşehir Belediye başkanlarının yanında olması bazı bölgelerde katkı sağlayacaktır. Kendini sosyal demokrat gören ama Sayın Kılıçdaroğlu’na mesafeli duranlar bu hamlemiz ile adayımıza sahip çıkmıştır. Siyaset uzun solukludur, arkamıza bakmıyoruz. Hedefimiz Cumhurbaşkanlığını alıp bu ülkeyi gergin ve taraflı yönetimden kurtarmaktır. Milletimiz için en büyük gayemizdir. Bizler Giresun’da İyi partiyi birinci parti yapacağımıza ve Cumhurbaşkanlığını alacağımıza inanıyoruz.

Bu seçim; 21 yıldan bu yana KPSS’den yüksek puan alıp mülakatta elenenler, farklı düşündükleri için içeri atılanlar, özgürce kalem oynatamayan gazeteciler, kadınlar ve çocukların geleceği, bir endoskopi için 16 Ocak 2024’e randevu alabilen vatandaşlar ve bu iktidarın mağdur ettiği herkes için yani bizler için bir kurtuluş mücadelesidir!

Biz diyoruz ki: bu ülke sadece AKP’lilerin değil, bu ülkede yaşayan tüm insanların ülkesidir. Seçim sathına girilmiştir.21 yıllık iktidar artık yorulmuştur. Bu zamana kadar yaptıkları her şey için iktidara teşekkür ederiz. Dolayısıyla AKP kadrolarının Giresun’a vereceği bir şey kalmamıştır. Onlar kendilerini dev aynasında görmekte 21 yılın şımarıklığını yaşamaktadırlar. Artık gün bugündür. Millet ittifakı olarak, Cumhurbaşkanlığını alıp Giresun’da İYİ Partiyi birinci parti yapmak en büyük hedefimizdir. Ben Giresunlunun buna hazır olduğunun bu düzene son vereceğinin farkındayım.

İşte tüm merkez ve ilçe başkanlarımla, tüm yönetimimle ve iyi partiye gönül vermiş tüm dostlarla bugünden seçim startını vermiş bulunuyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım