Giresun Haberleri

Al Sancak Partisi Giresun İl Başkanı Belli Oldu

0

Al Sancak Partisi, yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Partinin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Buzacı, 37 ilin kurucu il başkanlarını açıkladı.

Ataması merakla beklenen illerin başında gelen Giresun’a, il başkanı olarak iş kadını Güller Aydın atandı. Aydın yaptığı il yazılı basın açıklamasında şunları söyledi.

Aydın: İktidara Talibiz

Göreve gelişinin ardından ilk açıklamasını yapan Aydın “Türkiye’yi yönetmeye talibiz” dedi.   Görevin kendisine layık görülmesinden dolayı Genel Başkanım Nuri Çelebi ve Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Buzacı bey efendiye müteşekkir olduklarını belirten Aydın, şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’de Giresun zor bir şehir. Ekip olarak her türlü zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Ülkenin makûs talihini değiştirecek Genel Başkanımız Nuri Çelebi ve ekibimizle birlikte bu ülkenin iktidarına talibiz. Ülkeyi yönetmek istiyoruz. Ülkede huzuru, barışı ve Osmanlı adaletini yeniden tesis etmek istiyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım