Giresun Haberleri

İzmir’e TIR’lar Dolusu Yardım Malzemesi Gönderdik

0

Giresun Belediyesi, İzmir depreminde mağduriyet yaşayan vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyasının ilk etabı için iki tır dolusu kuru gıda, giyecek ve barınma malzemesi deprem bölgesine gönderildi.

Tırlar Botanik Park’tan hareket ederken, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, burada yaptığı konuşmada: “Öncelikle İzmir’imize ve Türkiye’mize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” diyerek şunları söyledi: “Tüm ülke gibi biz de elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Şimdi de herkesin desteğiyle birlikte İzmir’e iki destek tırımızı gönderiyoruz. Bu tür felaketler her zaman herkesin başına geliyor. Bizim de kısa bir süre önce yaşadığımız sel felaketi var. Bu sel felaketinde Sayın Cumhurbaşkanımızın, bakanlarımızın, tüm ülkenin milletimizin yanında olduğunu hissettik. Şimdi de hep birlikte İzmir’imizin yanındayız. Hep birlikte el ele gönül gönülle inşallah İzmir’imize bu depremin ve acının bir nebze de olsa unutturmaya çalışmak için Giresun’umuzdan Giresunlumuzdan İzmir’e destek için buradayız. Tekrar geçmiş olsun diyorum. Allah bir daha böyle felaketler göstermesin.”

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım