Giresun Haberleri

Kavaklar Hopçuk Sakinlerinden Başkana Tam Not

0

Sık sık mahalle ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek halkın sorunlarına ortak olan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Başkan Şenlikoğlu, bu kez de Kavaklar Mahallesi Hopçuk Mevkiini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların istek ve görüşlerini dinleyen Şenlikoğlu, Belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Mahalle sakinlerinin ve esnafın sorduğu tüm soruları samimiyetle yanıtlayan Başkan Şenlikoğlu, ziyaret esnasında yoğun ilgi görürken, vatandaşlar; “Şehir merkezinde olmamıza rağmen yıllar sonra bir Belediye Başkanı bizi ziyaret ederek, sorunlarımızı dinliyor. Bu durumdan dolayı gerçekten çok memnun kaldık. Başkanımız mahalle ve sokak ayırımı yapmadan her yere hizmet götürmeye çalışıyor. Allah ondan razı olsun ” dedi.

Sorunlarını yerinde dinledikleri için Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür eden Hopçuk sakinleri, “Bugün Başkanımız bizleri ziyaret ederek istek ve sıkıntılarımızı dinledi. Bizler de mahallemizdeki eksiklikleri ve yapılması gereken hizmetleri Başkanımıza dile getirdik. Sağ olsun Başkanımız da gerekli olan tüm hizmetleri yapma konusunda ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.” görüşünü sundu.

Her bölgeye eşit hizmet vermeye çalıştıklarını vurgu yapan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise, “Kentimizde yapacağımız projelerimizde vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini de alıyoruz. Böylece vatandaşlarda yapılan projelere sahip çıkıyor. Yaptığımız çalışmalarla ilgili sivil toplum kuruluşlarını, vatandaşlarımızı, ilgili kurum ve kuruluşları bilgilendiriyoruz ve el ele vererek şehrimizin gelişmesine katkı sağlıyoruz. Sadece bugüne değil geleceğe de yatırım yapıyoruz. Bugün ise şehrimizin merkezinde yer alan, ancak hizmet almakta sıkıntı yaşayan Hopçuk mevkiini ziyaret ettik. Biz mahalle ayrımı yapmadan çalışıyoruz. Sizlerin de sorunlarını gidereceğiz.” diyerek, vatandaştan aldıkları destekle şehrimizi daha da ileriye taşıyacaklarını söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım