Giresun Haberleri

Kenan Tatlı’dan Bakan Ziyaretleri

0

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı; İl Başkanları Toplantısı’nı fırsat bilerek, Bakanlıklara ziyaretleri devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Kültür ve Turizm Bakanlığından sonra, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret ederek Giresun’daki yatırımlar ve çalışmalar hakkında istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.

İl Başkanı Kenan Tatlı, Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk ve Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’ndan oluşan AK Parti heyeti, yenilikçi projelerimiz ve insanımıza ulaştırdığımız hizmetlerle daha da gelişen şehrimiz için çalıştıklarını belirtti.

İl Başkanı Kenan Tatlı; Giresun’umuzun genelinde devam eden çalışmalar ve planlanan projelerle ilgili kapsamlı bir değerlendirme toplantısı yaptıklarını, “Sayın Bakanımıza ilgi ve alakalarından teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım