Giresun Haberleri

Kent Konseyi Başkanı Gürel’den Teşekkür Günü…

0

Giresun Kent Konseyi Başkanı Mürşit Gürel, pandemi sürecinde Giresun Belediyesinin yaptığı çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Gürel, yaptığı açıklamada Başkan Şenlikoğlu’nun Korona virüs salgını süresinde büyük sıkıntılar yaşayan Giresun esnafının her zaman yanında ve destekçisi olduğunu söyledi.

Gürel: “Belediyemiz pandemi başlangıcından bugüne gerek sokaklarda, otobüslerde, vatandaşın yoğun olduğu yerlerde yapılan dezenfeksiyon işlemleri, gerek gıda ve hijyen paketi yardımları gerekse maske dağıtımıyla vatandaşın yanında olmuştur.

Diğer yandan, belediyemize ait iş yerlerinin kira ve işgaliyle ücretlerinin 3 ay süreyle alınmaması, su abonelerine uygulanacak olan katsayının %50 yerine  %40 olarak iş yerlerine de % 40 olarak uygulanması, katı atık ücretlerinin tahsil edilmemesi ve ulaşım sektörüne 3 ay süreyle mazot desteği sağlanması, hat ücreti alınmaması kararlarından dolayı Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na ve Meclis üyelerimize teşekkür ederiz” dedi.

Gürel ayrıca yapılan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Giresun Stadyumu için başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçenlere Giresun halkı adına teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım