Giresun Haberleri

Kent Konseyinden Üniversiteye Fındık Teşekkürü

0

Giresun Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ı yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Gürel yaptığı açıklamada “Giresun için bir hizmet daha Giresun Üniversitesi tarafından gerçekleşmiştir. Giresun Kent Konseyi olarak Rektör Sayın Prof. Dr. Yılmaz Can başımızın tacı fındık ve bu konuda ihtisas alanı oluşturma yönündeki YÖK programına üniversiteyi dahil ettirmiştir. Giresun Üniversitesi bu alanda daha çok kaliteli ve daha nitelikli fındık elde edebilecektir. Katma değeri yüksek yeni gıda ürünleri yanında çeşitli ihtiyaçlarımıza cevap verecek, yeni ürünler ortaya koyarak fındığı bölgemiz ve ülkemiz için daha değerli kılacaktır.

Sayın Can bu konuda çalışmalarını sürdürerek ihtisaslaşma sürecini başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Kendisine bu başarıdan dolayı Giresun’a kattığı olumlu sonuçlardan ötürü Kent Konseyi adına teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım