Giresun Haberleri

Kur’an Kursları Arası Futbol Turnuvası Yapıldı

0

Güce İlçe Müftülüğü, Yaz Kur’an Kurslarına katılan öğrencilerin kaynaşması ve motivasyonlarını artırmak amacıyla camiler arası futbol turnuvası düzenledi.6 takımın katıldığı futbol turnuvası gençler ve minikler olmak üzere iki ayrı kategoride yapıldı. Yaklaşık 70 öğrencinin doğrudan hazır bulunduğu turnuva oynanan final maçı ile sona erdi. Turnuvada birinciliği gençlerde Fındıklı Kur’an Kursu öğrencileri alırken miniklerde ise Güce Merkez Kur’an Kursu öğrencileri birinci oldu.

Final karşılaşması sonrasında kupa töreni yapıldı. Törene katılan Güce Kaymakamı İbrahim Zahit Ahat, İlçe Belediye başkanı Aytekin Boduroğlu, Güce  Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Zeyni Al ve İlçe Müftüsü Mehmet Ayın dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını verdiler.

İlçe Müftüsü Mehmet Ayın organizasyona katkı sağlayan Güce  Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Zeyni Al’a, din görevlilerine ve sponsor olan hayırseverlere teşekkür etti.

Hayri Bahadır Güce Haber

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım