Giresun Haberleri

Logar Kapaklarındaki Tehlike!

0

Giresun’un otoban ve otobanın hemen kenarındaki şehir içi yolunun durumu gayet iyiyken; sahil dışındaki birçok şehir içi yollarının durumu sürücüleri zor durumda bırakıyor.

Özellikle doğalgaz ve altyapı çalışmaları başta olmak üzere birçok alt yapı çalışmasının yapıldığı Giresun şehir içi yollarındaki asfalt yamama işlemlerinin yeterli kalitede yapılmadığı yorumları yapılırken; yapılan asfalt tamirat işlemleri sırasında yükselen asfalt seviyesini göz ardı ederek logar kapaklarını asfalt seviyesine yükseltme işlemi yapılmaması kazalara davetiye çıkartıyor.

Adeta mayın tarlasını andıran şehir içi yollarındaki asfalttan düşük seviyedeki logar kapaklarına aracının tekerleğini düşürmek istemeyen sürücüler zikzaklar çizerek araçlarını sürmek zorunda kalıyorlar. Yapılan bu tehlikeli zikzaklar sırasında karşıdan gelen araçlarla burun buruna gelen araç sürücüleri kaza tehlikeleri atlatıyorlar.

Yayalar için de tehlike oluşturan bu durumdan dolayı aracını zikzak yaparak süren araç sürücüleri, istemeden de olsa aracını yayaların üzerine sürmek zorunda kalarak ciddi yaralanmalara ve ölümlere davetiye çıkarıyorlar.

Haber: Fatma BULDUK UĞURLU – http://www.kerasushaber.net

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım