Giresun Haberleri

Memleket Sevdalısı Vekille Memleketi Konuştuk!

0

Ak Parti İstanbul Milletvekili, hemşerimiz Hasan Turan Piraziz’de basın mensupları ile buluştu. Piraziz Balıkçısında yenilen yemekten sonra, basın mensupları ile sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştiren Hasan Turan, duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Bugün burada değerli hemşerilerimle buluşmanın mutluluğu içindeyim. Yaşadığımız sel felaketinden dolayı tüm Giresunlu kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere; bakanlarımız ve milletvekillerimizle birlikte sahada çalışarak, afetin yaralarını kısa sürede sarmaya çalıştık; çalışıyoruz. Gayem, -karınca misali-arkadaşlarımın ve hemşerilerimizin yanında yer almak, desteğimizi sunmaktı. İstanbul milletvekiliyim; ama burası benim doğup büyüdüğüm memleketim. Her yıl, tatilimi Giresun’da geçiriyor, bundan da büyük bir mutluluk duyuyorum. İnşallah Giresun’umuzu hep birlikte kalkındıracağız” dedi.

Yemekli toplantıya gazetemiz imtiyaz sahibi ve Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu da katıldı.

(FİKRET BIYIK -TANER KARAMAN)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım