Giresun Haberleri

Milletvekili Aydın Doğankent’te Esnafları Ziyaret Etti

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, ilçe ziyaretleri kapsamında Doğankent’te esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe başkanlığında köy ve mahalle muhtarlarıyla buluşarak istek, talep ve sorunları görüşen Aydın, Belediye Başkanı Rüşan Özden’i de makamında ziyaret etti.

Ardından 22 Ağustos 2020 tarihinde meydana gelen sel afeti sonrası inşası devam eden TOKİ evleriyle ilgili basın açıklamasında bulunan Milletvekili Aydın, cuma gününü komple Doğankent’e ayırdı. İlçe Başkanı Yılmaz Dede, Belediye Başkanı Rüşan Özden, İl Genel Meclis Üyesi Muttalip Patan ve AK Parti İl ve İlçe Yöneticilerinden oluşan heyetle esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Milletvekili Aydın; “Doğankent ilçemizde kıymetli hemşerilerimizle bir araya geldik. İlçe ziyaretlerimiz gerçekten büyük bir heyecan ve mutluluk içerisinde gerçekleşiyor. İkramların en güzeli güler yüzdür. Bizlerde hemşerilerimizden bu ikramı ziyadesiyle alıyoruz. Rabbim milletimizle olan muhabbetimizi daim eylesin. Cuma günü itibariyle 13 ilçe gezmiş olduk.

İnşallah programımızda herhangi bir aksaklık olmazsa pazartesi günü Piraziz, çarşamba günüde Dereli ilçemizde hemşerilerimizle birlikte olacağız. Ardından son olarak Bulancak ilçe ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. Bütün ilçelerimizi tamamladıktan sonrada imkânımız ve vaktimiz ölçüsünde hemşerilerimizle tekrar bir araya gelmeye özen göstereceğiz. Sahada milletimizle birlikte olmaktan biz memnunuz. Keza bizleri sahada gören milletimizde memnuniyetleri ifade etmekteler.” diye konuşan Milletvekili Aydın, samimi karşılamaları ve nazik misafirperverlikleri için Doğankentli hemşerilerine teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım