Giresun Haberleri

Milletvekili Aydın Görele’de Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, ilçe ziyaretleri kapsamında Pazartesi günü Görele’deydi.

AK Parti Görele İlçe Başkanlığını ziyaret eden Milletvekili Aydın, İlçe Başkanı Kamil Ok ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. İlçede devam eden çalışmalar, planlanan projeler ve teşkilat faaliyetleri toplantıda görüşülen ana başlıklar arasında yer aldı. İlçe Başkanlığını ziyaretin akabinde beraberindeki partililer ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın; “İlçe ziyaretlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Milletimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, bu taleplere çözüm üretmek ve bölgemiz adına atılması gereken adımların istişare zeminini oluşturmak bizim temel önceliğimizdir. Bu doğrultuda halkımızın görüşlerine önem veriyoruz. Çünkü her ne kadar ilimiz yöneticileri olarak karar verici pozisyonda olsak da, vekâletin esasen millete ait olduğunu ve onların onamadığı hiçbir duruma razı olmayacağımızı belirtmek isterim.

Hemşerilerimizle beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Rabbimize sonsuz şükürler olsun ki nereyi ziyaret etsek hemşerilerimizde bizleri sıcak karşılamalarından ve samimi sohbetlerinden mahrum bırakmıyor. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.” diye ifade eden Milletvekili Kadir Aydın nazik misafirperverlikleri için Göreleli hemşerilerine teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım