Giresun Haberleri

Milletvekili Kadir Aydın Alucra ve Çamoluk’taydı

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın; Alucra ve Çamoluk ilçelerinde AK Parti İl ve İlçe Yöneticileri ile beraber esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde Tirebolu, Espiye ve Eynesil ilçeleri ile Giresun Merkez’de ziyaretlerde bulunan Milletvekili Aydın; Alucra ve Çamoluk ilçeleri ile saha çalışmalarına devam ediyor. Alucra ziyaretinde öncelikli olarak şehitliği ziyaret eden Milletvekili Aydın, bu topraklarda özgür ve bağımsız olarak yaşamamızı sağladıkları için tüm şehitleri rahmet ve minnetle andığını belirtti. Daha sonrasında ziyaretleriyle ilgili bir açıklama yapan AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın;” Milletimize olan muhabbetimizin heyecanı sayesinde ilçe ziyaretlerimiz bayram tadında geçiyor. Hemşerilerimizin mütevazılığı ve hoşgörülü yapısı bizleri insanımıza hizmet etmede daha gayretli bir noktaya sevk ediyor. Çünkü bu toprakların insanları hizmetlerin en iyisine layıktır. Şüphesiz bu hizmetleri tesis edebilecek tek partide AK Parti’dir.

Geçtiğimiz günlerde 20. yılına giren AK Parti, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yorulmak bilmeyen azmi sayesinde bu ülkeye nice eserler ve güzel hizmetler kazandırmıştır. Bu doğrultuda milletimizin memnuniyeti istikrarı sağlamıştır. Daha güzel hizmetlerin kazanımı için “Aşkınan çalışan yorulmaz” düşüncesiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Alucra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Oktay Metinyurt’u, Alucra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fazlı Bodur’u ziyaret eden Milletvekili Aydın, Alucra Köy Muhtarları ile bir araya gelerek muhtarların istek ve taleplerini dinledi. Çamoluk ilçesinde de İlçe Emniyet Amiri Mustafa Aslan’ı, Belediye Başkan Vekili Hamza Tüzel’i ve İlçe Müftüsü Mahmut Ateş’i ziyaret eden Milletvekili Aydın, samimi karşılamaları ve nazik misafirperverlikleri için bütün Alucralı ve Çamoluklu hemşerilerine teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım