Giresun Haberleri

Milletvekili Tığlı, Çay Üreticilerini Dinledi

0

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı Eynesil’de çay üreticilerinin sorunlarını dinledi. CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge ve Eynesil İlçe Başkanı Erhan Cebeci ile birlikte Altınlı Mahallesinde çay alım yerinde ve Gümüşçay Mahallesindeki bir çay bahçesinde üreticiler ile bir araya geldiler.

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı,” Çay üreticilerimizin özellikle kota konusunda sıkıntıları var. Daha ilk günlerde uygulana n kota nedeniyle çay üreticilerinin mağdur durumda olduklarını görüyoruz. CHP kadrosu olarak her zaman üreticilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Biz üreticilerimizi özel sektörün eline düşürmek istemiyoruz. Devletimizin istikrarlı politikası olur ise üreticilerimizin mağduriyeti giderilecektir. Devlet politikası istikrarlı olsun diyoruz. Üreticiler özel sektörün eline düşmesin diyoruz. CHP kadroları ve Giresun Milletvekili olarak her zaman üreticimizin yanında olarak yer aldık. Bundan sonrada yer almaya devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Tığlı ve beraberindekiler Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz’i de makamında ziyaret ettiler.

Haber: Ahmet CEYLAN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım