Giresun Haberleri

Öz Sağlık İş Sendikası Başkanlar Kurulu Toplandı

0

Öz Sağlık İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Hamza Türkmen basın açıklaması yaparak sendikasının yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Türkmen yaptığı açıklamada “Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Öz Sağlık İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert, Genel Başkan Yardımcıları, Şube, İl, Bölge Başkanları ve Başkan Yardımcılarının katılımı ile genişletilmiş başkanlar kurulu toplantısını Afyon’da gerçekleştirdik. Toplantıya Giresun Şube Başkanı olarak ben, Şube Başkan Yardımcılarımız Mehmet Kara ve Murat Karslı katıldı. Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca video konferans ile katılım sağlayıp sağlık işçilerine destek olduğunu Öz Sağlık İş Sendikamız bakanlığın bir paydaşı olduğunu ifade etti.

Sağlık ve Sosyal Hizmet emekçilerimiz başta olmak üzere teşkilat içi eğitim ve seminerlerin yapıldığı toplantıda birçok konuda Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımız konuşmalarını gerçekleştirdi. Toplantımızın tüm emek camiasına ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım