Giresun Haberleri

Pazar Esnafı ve Vatandaşlara Maske Dağıtıldı

Doğankent Emniyet Amiri Kenan Altun pazar esnafları ve vatandaşlara koruyucu maske dağıttı.

0

Bugün açılan Doğankent semt pazarında vatandaşlar arasındaki sosyal mesafeyi sağlamak amacıyla tüm tezgâhlar şeritle çevrildi. Maskesiz olan vatandaşlar ile pazar esnafına Doğankent Emniyet amiri ve memurları koruyucu maske dağıttı.

Doğankent Pazarında alınan tedbirleri yerinde gören Emniyet Amiri Kenan Altun; esnaf ve vatandaşlara maske dağıtarak sohbet etti. Emniyet görevlileri olarak uygulamalara her yönden imkânları ölçüsünde katkı sunduklarını belirten Altun, vatandaşların da yasaklar ve uyarılara uymaları konusunda duyarlı olmalarını istedi.

65 yaş üstü vatandaşlarımız bugün mesafe kuralına uyarak izin verilen saatler arasında evlerinden dışarı çıkarak derin nefes aldılar. Altun ve beraberindeki emniyet görevlileri Doğankent Merkez mahalle ana cadde ve sokaklarda incelemelerde bulunarak, pazar esnafı ve vatandaşlara maskesiz dolaşmamaları konusunda uyarıda bulundular.

Haber: Seyit Güvendi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım