Giresun Haberleri

Piraziz Belediyesi’nden Karla Mücadele Seferberliği!

Piraziz Belediyesi yoğun kar yağışının yaşandığı bölgemizde, yolları açık tutmak için gösterdiği performans tam not aldı.

0

Piraziz Belediyesi yoğun kar yağışının yaşandığı bölgemizde, yolları açık tutmak için gösterdiği performans tam not aldı. Piraziz Belediyesi karla mücadele ekipleri yoğun kar yağışı ile birlikte ilçede olumsuz bir durum yaşanmaması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nun talimatları doğrultusunda Belediye ekipleri teyakkuza geçerek, ilçenin kırsal mahalleleri başta olmak üzere karla mücadele çalışmalarını mesai mefhumu gözetmeksizin sahada kalarak yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, “Ekiplerimiz kar yağışının ilk anından itibaren ilçemizde özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Yoğun kar yağışının olumsuzluklarını ortadan kaldırmak için tüm ekiplerimiz görevlerinin başında teyakkuz halinde” açıklamasında bulundu.

Vatandaşlardan Teşekkür!

Vatandaşlar, Piraziz’de kar yağışının ilk anından itibaren yol açma çalışmalarını büyük bir özveri örneği sergileyerek sürdüren Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu ve ekibine teşekkür ettiklerini söylediler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım