Giresun Haberleri

Plajlar Bölgesi Giresun’a Büyük Bir Vizyon Katacaktır

0

Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, geçtiğimiz günlerde plajlar bölgesine yapılacak projenin Giresun’a büyük katkıları olacağını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Gürel açıklamasında “Şehrimizin turizmden aldığı payın artırılması hedefiyle kentin sahip olduğu, doğal değerleri ve güzellikleriyle Giresun’umuz plaj projesiyle hak ettiği değeri aldı. Denizle iç içe olan bu proje Giresun’a adeta bir vizyon kazandıracaktır. Plajlar projesi hem yerli, hem de yabancı misafirlerimiz için çok güzel, modern bir dinlenme ve denizle buluşma noktası, turizm içinde değer katacağı simgesel bir projedir.

‘’Denize Kavuşan Giresun‘’ sloganıyla plajlar bölgesi projemiz şimdiden güzel şehrimiz Giresun’unumuza ve tüm halkımıza hayırlı olsun. Emeği geçen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Bakanımız ve Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Nurettin Canikli, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ve Sayın Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu‘na bu proje destek veren kuruluşlara teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım