Giresun Haberleri

Plajlar Bölgesinde Tesislerine Zarar Verildi

0

Giresun Belediyesi’nin hayata geçirdiği devasa proje olan plajlar bölgesi vatandaşlara hizmet vermeye başlarken bazı kendini bilmezler tesise zarar vermeye devam ediyor.

Kısa zaman önce tesiste bulunan ahşapların kırılıp yakılmasının ardından, şimdi de aynı bölgede ki çöp kutuları, ahşap yapılar ve lavabolara zarar verildi.

Konu hakkında belediye tarafından yapılan açıklamada vatandaşlar duyarlılığa davet edilerek şunlar kaydedildi: “Sahilimizi ve Plajlarımızı modern bir görünüme kavuşturmanın yanı sıra aynı zamanda temiz olmasını çok önemsiyoruz.

Siz kıymetli hemşerilerimizin hizmetine sunduğumuz plajlar bölgemize 3 gün önce yerleştirdiğimiz çöp kutuları ve diğer kamu mallarına zarar veren birkaç kişinin, bu hizmetlerden maalesef rahatsız olduklarını gözlemlemekteyiz. Yaşanan bu hadisede şahısların kimliğini görüntülerle tespit ederek, haklarında gerekli hukuki işlemlerin başlatıldığını da bildiriyoruz.

Art niyetli olarak kamu malına zarar veren şahısların, yapılan güzel hizmetleri kırıp dökmekten artık vazgeçmelerini temenni ediyoruz. Lütfen duyarlı olalım, Bu şehir hepimizin. Vatandaşlarımız da rahat olsunlar. Giresun Belediyesi olarak şehrimizin her bir köşesine hizmet etmeye durmadan devam edeceğiz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım