Giresun Haberleri

Regaip Kandili Gönül Dünyamıza Işık Tutar

0

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür Regaip Kandili dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı. Emür mesajında “Regaip Kandili, mübarek üç ayların manevi iklimine açılan kapıdır. İnsanlarımızın gönül dünyasına ışık tutan Regaip Kandili büyük öneme sahiptir. Bu ulvi günlerde manevi havayı fırsat bilerek gönlümüzü herkese açmalıyız. Kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine gayret göstermeliyiz. Bereket, feyz ve rahmet kapılarının açık olduğu Regaip Kandili tüm Müslümanlar için eşsiz bir fırsattır.

Covit-19 ile mücadelemizin devam ettiği bu manevi günlerde, özellikle Rabbimizden bu salgını geçirmesi için dualarda bulunuyoruz. Ülkemizin, milletimizin, Keşaplı hemşerilerimizin ve tüm İslam Aleminin üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını, bütün insanlığa rahmet, mağfiret, sevgi, huzur getirmesini, kardeşlik, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı en kalbi duygularla Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım