Giresun Haberleri

Saadet Partisi Arsa Satışına Karşı

0

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdulkadir Bektaş, belediyenin ve il özel idarenin arsa satmasının mantık dışı olduğunu belirterek Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’ndan ve il özel idaresinden makul bir açıklama beklediklerini söyledi.

Bektaş açıklamasında; ‘İl Özel İdaresi, Giresun kamuoyundaki tepkilere rağmen hala arsa satışından vazgeçmemiştir. Müflis tüccar eski defterleri karıştırırmış. İl özel idare yetkilileri ise yılların birikimlerini satarak borç ödemeye çalışıyor. Borcu yapan da alan da satan da 20 yıldır kendi yönetimleri. Nasıl olsa hesap soran yok, denetleyen yok.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da, İl Özel İdaresini örnek almaya çalışıyor. Bu yol çıkmaz yol, bu sokak çıkmaz sokak. Belediye Başkanlığı icra makamıdır. Yılların birikimini satarak icraat yapamazsınız. Giresun halkı sizi oraya iktidar partisinin belediye başkanı olarak iktidar nimetlerinden Giresun da faydalansın diye seçti. Eğer siz de arsa satarak iş yapacaksanız, Vay Giresunlunun haline.

Giresun halkının belediye başkanı olarak geçmiş dönemlerde yapılan yanlış işler varsa derhal yargıya başvurulmalı, temcit pilavı gibi aynı şeyleri ısıtıp deklare etmeniz Giresun kamuoyunda olumsuz intiba bırakmaktadır” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım