Giresun Haberleri

Saadet Partisi Kadın Kollarında Görev Değişimi

0

Saadet Partisi Giresun İl Kadın Kollarında görev değişikliği yapıldı. İl Kadın Kolları Başkanı Sümeyye Gündoğdu’nun, Genel Merkez başkanlığında görevlendirilmesinin ardından, başkanlığa Oya Bereket getirildi. Özel bir mekânda yapılan İl Kadın Kolları başkanlığı devir teslimi töreninin ardından İl Başkanı Abdulkadir Bektaş bir açıklama yaptı.

Bektaş açıklamasında; “şimdiye kadar yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı eski il başkanımız Sümeyye Gündoğdu hanımefendiye şahsım ve il yönetimi kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Yeni seçilen İl Başkanımız Oya Bereket hanımefendiyi tebrik ediyorum. İl Kadın Kollarımız şimdiye kadar gayet başarılı çalışmalara imza atmışlardı. Bundan sonra da aynı başarılı ve özverili çalışmalara devam edilerek, Giresun’da partimizin sesinin daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlayacaklardır” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım