Giresun Haberleri

Sabri Öztürk Karadeniz Bölgesinde Başarılı İlk Üç Milletvekili Arasında

0

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan 27.dönem milletvekilleri performans ölçümünde; Karadeniz bölgesinde en başarılı milletvekilleri arasında Giresun’da Av. Sabri Öztürk çıktı.

Siyasete çekirdekten başlayan ve teşkilatların her kademesinde görev yapan, İl Başkanlığı görevinde bulunan, sanat ile siyaset arasında denge kuran, zor bir coğrafyada siyaset yapıp başarı merdivenlerini ağır ağır çıkan, mütevazi kimliği ile insanlarla beşerî münasebetleri iyi kuran, sanatın yanında, edebiyat, şiir ve nesirle de uğraşan aslına bakılırsa bir koltukta birkaç karpuz taşıyan Sabri Öztürk’ün bu başarısı tesadüf değil. Emek ve gayret var.

Giresun Dergisi Sahibi Remzi Mamaşoğlu yaptığı değerlendirmede “ORC Araştırma Şirketi doğru bir araştırma yaptığı sonuçlarda kendini belli ediyor. Tebrikler Sayın Sabri Öztürk…

Açtığınız sergilerle sanatınızla, siyasetinizle ilimizi temsil etmekte ve sanatınızın uluslararası arenaya daha sıkça taşımanız Giresun’u evrensel dünyada sanatsal yönüyle örnek göstereceğiniz aşikâr.

Avrupa’da sanatın kalbi Paris’te, Berlin’de, İtalya’da batı ülkelerinde eserlerinizi sergilemenizi doğrusu bekliyoruz.

Kültürümüzü ve sanatsal değerlerimizi dünyaya açmanız Giresun’u uluslararası platformlarda öne çıkarmanızın yanında ülkemizi de temsil etmenin onuruyla yeni başarılara imza atacağınıza inanıyoruz.

“Sabri Öztürk İş İle Düş Arasında”

Siyaset ve sanat var ruhunda” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım