Giresun Haberleri

Sağlık Sektöründe İsabetli Bir Atama

0

Uzman Doktor Meryem Tahmaz, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim yardımcısı olarak atandı. İstanbul’da sağlık sektöründe isabetli bir ata gerçekleştirildi. Göreleli hemşerimiz İnanca köyü nüfusuna kayıtlı merhum Mehmet Tahmaz ile Allah uzun ömürler versin Melahat Tahmaz’ın hekim olan kızı İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Meryem Tahmaz Sağlık Grup Başkanlığı görevini yürüttüğü Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak atandı. Dr. Meryem Tahmaz’ın bu göreve getirilmesi çevresinde ve sağlık sektöründe isabetli bir atama olarak değerlendirildi.

Bayrampaşa Giresunlular Derneğinin başarılı başkanı Tülay Tahmaz’ın kardeşi olan Dr. Meryem Tahmaz daha önce Espiye ilçemizde de görev yapmış hastalarına şifa dağıtmıştı. İç Hastalıkları konusunda iyi bir hekim ve uzman olan Dr. Meryem Tahmaz, aynı zamanda teşhis ve tanılarıyla başarılı bir hekim.

Dr. Meryem Tahmaz’a yeni görevinin hayırlı olmasını, vatan topraklarından başarılarını bekliyoruz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım