Giresun Haberleri

Sahildeki Taş Dolgular Temizleniyor

0

Giresun Belediyesi tarafından sahil bölgesinde farklı bir çalışma yapılıyor. Yıllardır hiçbir temizlik çalışması yapılmayan sahil bölgesindeki dolgu taşlarında hummalı bir çalışma başlatıldı.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, sahildeki taş dolguların üzerinde gelişi güzel büyüyen ağaçlarda budama çalışması yapılırken, özellikle Çıtlakkale ve Teyyaredüzü bölgesinde taş dolguları kaplayan ot ve dikenler de temizleniyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ayrıca şehrin çeşitli bölgelerinde konteyner ve caddelerde yıkama çalışmasını da aralıksız olarak sürdürüyor.

Yetkililer, şehrimizin her yerinde olduğu gibi sahil şeridinde de temizlik çalışması yaptıklarını belirterek: “Bölgemizin tarihi, turistik ve doğa harikası yerlerinden biri olan Giresun’umuz en güzel sahilleri içerisinde barındırmaktadır. Bu güzelliklerin daha da güzel yaşanması için çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım