Giresun Haberleri

ALMEDER Eğitime Destek Verdi

0

Alucra Merkez Derneği yönetim kurulu başkanı Aydın Bodur, Alucra Kaymakamı Mustafa Çelik ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Saraçoğlu Alucra ilçemizin tek köy okulu olan Yeşilyurt İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

İlçe Kaymakamı Mustafa Çelik, Yeşilyurt Köyünde bulunan okulumuzu beraberindeki heyetle ziyaret etti. ALMEDER Derneğinin katkılarıyla hazırlanan eğitim seti ve hediyeler Kaymakam tarafından öğrencilere taktim edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan ALMEDER Derneği Başkanı Aydın Bodur “Alucra Merkez Derneği olarak İlçe Kaymakamımız, ilçe Millî Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerimizle beraber İlçemizin tek köy okulu olan Yeşilyurt İlköğretim Okulunu ziyaret ederek öğrencilerimize okul malzemeleri hediye edip başarılar diledik. Katılımlarından dolayı Sayın Kaymakamımız Mustafa Çelik’e ve müdürlerimize; her faaliyetimizde yanımızda olan, hassaten kırtasiye desteği için yardımda bulunan Mehmet Ali Paçacı kardeşimize; Köy Muhtarımıza; Fidan Öğretmenimize teşekkür ederiz. Özellikle yetim, öksüz ya da ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destekte bulunmak isteyenler Millî Eğitim Müdürlüğümüzle, okullarımızla veya bizimle iletişime geçebilir. Rabbim cümlemizi güzelliklerden geri koymasın” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım