Giresun Haberleri

Sanatseverler İçin Gerekli Tedbirler Alınıyor

0

Giresun Belediyesi tarafından koronavirüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında insan sağlığını korumak için gerekli tüm önlemler alınıyor. Bu kapsamda, Giresun Belediyesi Vahit Sütlaş Sahnesi dezenfekte edilerek sanatseverler için hazırlandı.

Her fırsatta “kontrollü sosyal hayat” uyarısında bulunan Giresun Belediyesi, Vahit Sütlaş Tiyatro Sahnesi’ni de ihmal etmedi. Belediye ekipleri yaptığı çalışma ile GBŞT oyuncularının haftada üç oyun sergilediği tiyatro sahnesini dezenfekte etti. Dezenfekte çalışmasının periyodik aralıklarla devam edeceği bildirildi.

Giresun Belediyesi Şehit Tiyatrosu tarafından Vahit Sütlaş Sahnesi’nde her hafta Çarşamba ve Cuma günleri saat 20.00’da Ebegümeci adlı müzikli komedi oyunu ve her Pazar saat 12.00’da ‘Kitap Su ile Tablet Can’ adlı çocuk oyunu sergileniyor.

Giresun Belediyesi yetkilileri, tedbiri elden bırakmama hususunda kararlı olduklarını vurgulayarak: “Salgın tedbirleri konusunda ilk günkü hassasiyeti ve özeni göstermeye devam ediyoruz. Hemşerilerimizin ve konuklarımızın sağlığını tehlikeye atacak hiçbir girişime ve dikkatsizliğe izin vermemiz mümkün değildir.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım