Giresun Haberleri

Şenlikoğlu Ankara’da Bir Dizi Temaslarda Bulundu

0

Ankara’da Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen ‘Gençlik ve Yerel Yönetimler’ temalı ‘Tam Bana Göre Festival’ adlı festivale katılan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu bakanlıklar nezdinde de ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi ziyaret eden Başkan Şenlikoğlu daha sonra ise Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na makamında ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan görüşmede Giresun’a yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar karşılıklı olarak değerlendirilerek son durumları konuşuldu.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ziyaretlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Şehrimize ve projelerimize ilgisini eksik etmeyen, Giresun’umuza her daim desteklerini esirgemeyen ve zor günlerde her zaman yanımızda olan Sayın Murat Kurum bakanımıza ve Sayın Adil Karaismailoğlu bakanımıza yakın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. İlimizin sorunlarını ve çözüm taleplerimizi bakanlarımıza aktardık. Bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyindeki görüşmelerimizi her başkent seferimizde gerçekleştiriyoruz. Tüm enerjimizi Giresun’umuz için harcayıp projelerimizi planladığımız programlara göre yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım