Giresun Haberleri

Şenlikoğlu Bayram Ziyaretlerini Sürdürdü

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Kurban Bayramı süresince çeşitli ziyaret ve görüşmelerde bulundu. Bayram namazını il protokolü ile birlikte Hacı Miktat Camii’nde kılan Başkan Şenlikoğlu, “Yine bir bayram sabahına ulaşıp namazlarımızı eda ettik. Şükürler olsun. Rabbim bizlere her daim birlik içinde olmayı nasip etsin. Bir kez daha tüm hemşerilerimin bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

Öğleden sonra Belediyeye ait mezbahayı ziyaret eden Şenlikoğlu, “Kurbanını kestirmeye gelen hemşerilerimizle sohbet ettik ve onlarla bayramlaştık. Allah kurbanlarımızı kabul etsin.”  dedi.

Şenlikoğlu, Ak Partili Belediye Başkanları Adına Cumhurbaşkanı İle Bayramlaştı

Telekonferans ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Partili il belediye başkanları adına konuşma yapan Şenlikoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla teşkilat içi yapılan bayramlaşmada, il belediye başkanları adına söz alarak, fındığımıza vermiş olduğu fiyattan dolayı şahsım, ilimiz ve tüm üreticilerimiz adına fındığın başkenti Giresun’umuzdan teşekkürlerimizi ilettik. Giresunlu hemşerilerimiz adına Sn. Cumhurbaşkanımızın Kurban Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım