Giresun Haberleri

Şenlikoğlu, Çocuklarla Birlikte Uçurtma Uçurdu

0

Giresun Belediyesi yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık 1,5 yıldır gerek okullarından gerekse arkadaşlarından uzak kalarak zor günler geçiren çocukları unutmadı.

Belediyenin düzenlediği uçurtma şenliğinde katılan çocuklar, uçurdukları uçurtmalarla gökyüzünü renklendirdi. Botanik Park’ta düzenlenen programda onlarca çocuk saatler öncesinden aileleriyle birlikte heyecanla şenlik saatini bekledi. Etkinlik saatiyle birlikte katılımcılara uçurtmaları dağıtıldı ve ardından uçurtmalar gökyüzüne doğru süzüldü.

Çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken, kimileri uçurtmasını metrelerce yüksekliğe ulaştırdı, kimileri ise uçurtmasını rüzgârla buluşturmakta zorlandı. Renkli görüntülere sahne olan uçurtma şenliğinde özellikle küçük yaştaki çocukların mutlulukları dikkat çekti.

Yoğun katılımın olduğu uçurtma şenliğinde aileler ve çocukları yalnız bırakmayan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da çocuklarla birlikte uçurtma uçurdu. Şenliğe katılan aileler de, çocuklarının mutluluklarına ortak olurken, onlarla birlikte uçurtma uçurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım