Giresun Haberleri

Siz Evde Kalın, Biz Size Geliriz

0

Tüm dünyayı etkisi altına alana koronavirüs ile mücadele kapsamında aşı sırası gelen vatandaşların aşılarını aile hekimlerinde yaptırmak istedikleri takdirde ulaşımı Keşap Belediyesi Kovid-19 Birimi tarafından sağlanacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ‘’65 Yaş ve üstü olan, aşı sırası gelen kıymetli büyüklerimiz Covid-19 aşılarını evlerinde yaptırabilmektedir. Aile Hekimlerinde yaptıracak, belediyemiz sınırlarında ikamet etmekte olan hemşerilerimizin bir gün önce adres ve telefon bilgilerini 0534 893 3381 ve 0454 641 4044 numaralarımıza bildirmeleri üzerine ulaşım konusunda yardımcı olunacaktır. Belediyecilik her an hizmette olmak demektir. Biz Keşap Belediyesi olarak her daim vatandaşlarımızın yanındayız çünkü hayat hep beraber güzel. Evde kal çağrılarımızı yineliyoruz. Birlik ve beraberlik şuuru içinde koronavirüsü yeneceğiz. Daha güzel aydınlık ve ferahlık dolu günler bizi bekliyor. Biz Birlikte Keşap’ız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım