Giresun Haberleri

TİRDEF Başkanlığı İçin İlk Aday İbrahim Aydın

0

Giresun’un önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF) başkanlığı için ilk aday belli oldu. Belen Köyü Derneği Başkanı İbrahim Aydın sosyal medya aracılığı ile adaylığını duyurdu ve başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Konuyla ilgili olarak İbrahim Aydın yaptığı açıklamada “İlçemizin önder STK’sı olan Tirebolu Dernekler Federasyonunun (TİRDEF)  kuruluşundan bugüne kadar yapılan faaliyetlerinde fiilen yer aldım. Son iki dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Yardımcılığı ve Genel Muhasip görevlerinde bulundum

Önümüzdeki Ocak ayında yapılacak olan TİRDEF Olağan Genel Kurulunda,  Tirebolu ve Tirebolulara daha iyi hizmetler sunabilmek amacıyla TİRDEF Genel Başkanlığa aday olacağım.

Yönetim Kurulu ve diğer organlarda görev alacak arkadaşlarımı ve gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Tirebolu ile ilgili projelerimizi zaman içerisinde siz değerli hemşerilerimizin görüşlerine sunacağım.

Aynı zamanda Giresun ve İlçeleri İmam Hatip Lisesi Mezunları Vakfı üyesi de olan İbrahim Aydın, köy derneğinin üç dönemdir başkanlığını ve TİRDEF’in iki dönemdir başkan yardımcılığı görevini yürütüyordu. İnşaat ve taahhüt işleri yapan Aydın, Tirebolulu unutulmaz komutan Binbaşı Hüseyin Avni Alpaslan’ın mezarının bulunması ve mezarının olduğu yere anıt yapılması konusunda TİRDEF adına büyük gayretleri olmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım