Giresun Haberleri

TÜGVA Bulancak Ramazan Ayı Çalışmalarına Başladı

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği, Ramazan ayı öncesinde Ramazan Yardımı çalışmalarına başladı. Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü tarafından yürütülecek olan Ramazan Yardımı bu yıl üç paket seçeneği ile dağıtılacak.

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin tarafından yapılan açıklamada “Malum yüzyılın afetinin yaşadığımız şu günlerde bugün her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. İlçemize misafir olarak gelen afetzede kardeşlerimiz ve yetimlerimiz başta olmak üzere ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahiplerine karınca kararınca ulaşma gayreti içerisindeyiz. Bu zor günlerin de gölgesinde Ramazan’a ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. TÜGVA Gençliği olarak gençlere paylaşma duygusunu kazandırma, zor günlerde birbirimize sahip çıkma anlamında gençlerimizle böyle bir çalışma izleyeceğiz inşallah. Gençlerimizle aramızda toplayacağımız cüzi katkılar ile yine gençlerimizle birlikte 100 adet ekmek markası, günlük taze kırmızı/beyaz et paketi, dezavantajlı durumda olan çocuklarımız için bayram harçlığı olmak üzere üç başlık altında ayırarak ulaştıracağız. Merhamet ayı olan Ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirerek gençlerimize şefkat, merhamet ve paylaşma duygularını kazandırmaya gayret edeceğiz inşallah.

Katkı sağlamak isteyen vatandaşlarımız bizlere 0541 884 8228 numaralı Çağrı hattımıza ulaşarak bilgi alabilirler, hesap numaralarımıza bağışlarını yapabileceklerdir. Ben şimdiden tüm hemşerilerimizin ve gençlerimizin Mübarek Ramazan aylarını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım