Giresun Haberleri

TÜGVA Yeni Döneme, Yepyeni Heyecanla Başladı

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği 5. Dönem çalışmaları 13 Eylül 2021 Pazartesi akşamı vakıf merkezinde yapılan açılış toplantısıyla gerçekleştirildi.

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin başkanlığında toplanan yönetim kurulu yeni dönem çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulundu.

Dört yıldır Bulancak’ta gençlik alanında büyüklü küçüklü birçok programa imza atan TÜGVA Bulancak Temsilciliği yeni döneme kapsamlı bir istişare ve planlama toplantısıyla yeni dönem çalışmalarını başlattıklarını duyurdu. TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Allah’ın izniyle beşinci dönem çalışmalarımıza 13 Eylül 2021 itibariyle başlamış bulunuyoruz. İnşallah yeni dönemde mevcut projelerimiz ve yenilikçi projelerimizle Bulancak gençliğinin hizmetine devam edeceğiz. Binlerce gence ulaşmayı elbette arzu ediyoruz ancak bir gence bile nitelikli ulaşabilirsek bizim için bir başarıdır.

Göktekin “Yeni Dönem, Yeni Heyecanlar”

Dördünce dönemde 340 faaliyet olmak üzere tüm dönemlerinde toplamda 975 faaliyete imza atan TÜGVA’mız beşinci dönem çalışmalarına başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından finanse edilen Bulancak Kitap Kahve Projemizle yeni dönemde yeni heyecanlarla Bismillah dedik. Yaz mevsimi sebebiyle ara verdiğimiz Sabah Namazı Programlarımıza 17 Eylül itibariyle Orta Camide başlıyoruz. Yine bir sonraki haftaya Bulancak Pedal Çeviriyor etkinliğimizle Bulancak’ta, belediyemizin iştiraki ile 7’den 70’e kapsamlı bir Bisiklet Turu düzenleyeceğiz. Bizler TÜGVA olarak yenilikçi projeler üretmeyi, onların dilinden anlamayı, kalplerine köprü olmayı gaye ediyoruz. Bu vesile bir kez daha yeni dönemin TÜGVA’mıza, Bulancak gençliğine ve Bulancak halkına hayırlı olmasını diliyor, kendini genç hisseden tüm kardeşlerimizi vakfımıza davet ediyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım