Giresun Haberleri

TÜRDEF Yakupoğlu’na Teşekkür Etti

0

Türkiye Dernekler Federasyonu (TÜRDEF) Genel Başkanı Mevlüt Kandemir, Hüseyin Yakupoğlu’na teşekkür belgesi verdi.

Alucra İlçemizin Babapınar Köyünden olan Hüseyin Yakupoğlu, TÜRDEF Genel Başkanı Mevlüt Kandemir tarafından Ankara İl Başkanlığına atamıştı. Atanma sürecinden günümüze kadar gösterdiği özveri ve performans nedeni ile Genel Başkan Kandemir Yakupoğlu’nu “Teşekkür Belgesi”  ile onurlandırdı.

Türdef Ankara İl Başkanı Yakupoğlu “Merkezi İstanbul olan Türkiye Dernekler Federasyonu’nun Avrupa ve Asya temsilcilikleri ile kapsamlı bir oluşum içerisinde Genel Başkanımız Mevlüt Kandemir tensipleri ile atandıktan sonra 15 Temmuz 2020 tarihinde düzenlediğim 15 Temmuz Şehitlerini Anma Töreni sonrasında Ankara İl ve İlçe toplantılarının startını vermiştim. Gösterdiğim performans sonucunda Genel Başkanız Mevlüt Kandemir tarafından Teşekkür Belgesi almak beni mutlu etti” dedi.

Ankara Alucralılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Dernekler Federasyonu Ankara İl Başkanı Hüseyin Yakupoğlu’na bizler de başarılarının devamını diliyoruz.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım