Giresun Haberleri

Vatandaşların Ayaklarının Altına Köprü Oluyoruz

0

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’in talimatlarıyla vatandaşlarımızın Yeşiltepe Mahallesinden Bozcaali Mahallesine geçişini kolaylaştırmak için ilk adım atıldı. Görele Belediyesi tarafından Yeşiltepe Mahallesi ile Bozcaali Mahallesini ayıran Kuyumcu Deresi üzerine vatandaşların iki mahalleye geçişini kolaylaştırmak için imalatı yapılan köprünün gövdesi vinç yardımıyla yerine yerleştirildi.

Belediye Başkanı Tolga Erener, belediye ekiplerinin çalışmaları yerinde inceleyerek, Yeşiltepe Mahallesi ile Bozcaali Mahallesine geçişi kolaylaştırmak için yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diledi.

Belediye olarak halk odaklı çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini belirten Erener, “Kuyumcu Deresi nedeniyle vatandaşlarımız ve özellikle öğrencilerimiz Yeşiltepe Mahallemiz ile Bozcaali Mahallemize geçmeleri için ana yolu kullanmak zorunda kalıyorlardı. Yıllardır vatandaşlarımız ve öğrencilerimiz için tehdit oluşturan sorunu ortadan kaldırmak için ilk adımımızı attık. İmalatı belediyemiz tarafından yapılan köprümüzün en önemli unsuru olan gövdesini yerine yerleştirdik. Köprümüzü en kısa zamanda tamamlayıp, hizmete açtığımızda vatandaşlarımızı ve öğrencilerimizi trafik tehdidinden kurtarmış olacağız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım