Giresun Haberleri

Yaz Futbol Okulu Amacına Ulaşıyor

0

Giresun Belediye Gençlik Spor Kulübü, yaz futbol okulu antrenmanlarına devam ediyor. Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun özel önem verdiği ve hayata geçmesini istediği yaz futbol okulu antrenmanları Cumartesi ve Çarşamba günü 15 Temmuz Gençlik Merkezi Sahası’nda işin ehli antrenörler nezaretinde gerçekleşiyor.

Geleceğin yıldız kramponlarını yetiştirmeyi hedefleyen Giresun Belediye Gençlik Spor Kulübü, ücretsiz olarak 06-14 yaş grubu çocukları hem eğitiyor,  hem de kaliteli zaman geçirmelerini sağlıyor.

Bu arada, miniklerin antrenmanında Giresun Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Alaattin Hafızoğlu ve antrenörler tarafından küçük Muharrem’e de doğum günü sürprizi yapıldı.

“Her zaman sporun ve sporcunun yanındayız” diyen Giresun Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Alaattin Hafızoğlu ise verimli bir futbol okulu dönemi geçirdiklerini söyledi.

Hafızoğlu: “Her şeyden önce çocuklarımıza sporun vermiş olduğu ahlaki duyguları kazandırmayı çalışıyoruz. Türk futboluna yeni isimler kazandırmak hedefiyle de yaz boyunca öğrencilerimizin kaliteli bir zaman geçirmelerini sağlıyoruz. Antrenmanlarımızda profesyonel altyapılarda hangi tür çalışmalar yapılıyorsa, antrenörlerimizde aynısını çocuklarımıza öğretiyor. Futbol okulumuz tamamen ücretsiz olup, miniklerimizin yüzlerindeki gülümseme ve mücadeleci yapı bizleri son derece mutlu kılıyor. Yaz Futbol Okullarında gençlerimiz hem spor yaparak dayanışma ruhunu öğrenecekler hem de yeni arkadaşlıklar kurarak, güzel vakit geçiriyor” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım