Giresun Haberleri

Yelekoğlu, Vefa Örneği Sergiledi

0

Önceki dönem Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanlığında çeşitli projelerini halkın hizmetine sunarak başarı grafiğini yükselten ve tüm Giresunlu hemşerilerimizin takdirini alan Fatih Yelekoğlu doğduğu toprakları unutmadı.

Alucra İlçemizin Karabörk Köyü nüfusuna kayıtlı Fatih Yelekoğlu sponsorluğunda Karabörk Köy girişi Karaçayır Mahallesinde monte edilen ışıklı tabela büyük beğeni aldı. Vatan, bayrak ve milletin bütünlüğünü simgelemek için 3 Ayyıldız ile çevrelenmesi ile birlikte bayrağımızın renklerini taşıması Karabörk Köyü giriş tabelasına ayrı bir değer kattı.

Karabörk Köyü Derneği Başkanı Adnan Saatçi “Ataşehir Giresunlular Derneği eski başkanımız Fatih Yelekoğlu sponsorluğunda montajı yapılan ışıklı tabela köyümüze ve köylümüze hayırlı olsun. Tabelanın montajı ile bizzat ilgilenen Ataşehir Giresunlular Derneği Şube Başkanı Süleyman Kocaman, Arif Kocaman ve tüm hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım