Giresun Haberleri

Yeni Hastaneye Açılan Yol Stadyuma Bağlanıyor

0

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, bir yandan şehrimizin dört bir yanındaki mevcut yolların bakım ve onarımını yaparken, diğer yandan da imar planında yer alan yolları açıyor.

Bu kapsamda, hizmete başlayan yeni hastanenin acil giriş yolu olarak yapılan ve asfaltlanarak hizmete giren yolun yeni stadyuma kadar uzatılması çalışmalarına başlandı. Toplamda bir kilometreyi aşan yolun hizmete girmesiyle birlikte bölgedeki trafik oldukça rahatlayacak. Özellikle stadyuma ulaşmakta yeni açılan yol alternatif olarak kullanılacak ve trafik rahat nefes alacak.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehrimizde ulaşım ağını genişletmeyi sürdüreceklerini belirterek: “Giresun’u geleceğe hazırlamak için gerekli alt yapı çalışmalarının yanı sıra, imar planlarımızda bulunan ancak henüz açılmamış olan yollarımızı da tek tek açıyoruz. Çalışmalarımız ihtiyaç doğrultusunda artarak devam edecek. Giresun’umuz bir cazibe merkezi haline gelmeye devam edecektir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım