Giresun Haberleri

18 Ayda 90 Bin Metrekare Parke Döşendi

0

Daha modern ve daha yaşanabilir bir Giresun için çalışmalarını sürdüren Giresun Belediyesi şehir genelinde parke yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Yapılan plan çerçevesinde, parke döşeme ve ekonomik ömrünü doldurmuş parkelerin yenilenme işleri hava şartlarının elverdiği ölçüde hızla sürüyor.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun 18 aylık görev süresinde 28 mahalleyi kapsayan cadde ve sokaklara 90 bin metrekare kilit parke taşı döşenirken, verilen bu hizmetin karşılığında 4 milyon liralık harcamada bulunuldu.

Vatandaşların yaşamaktan mutlu olacakları alanlar oluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Halkımızın yaşam standartlarını artırmak ve sokakların daha modern üst yapıya sahip olması için gayret gösteriyoruz. Altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklara görev süremiz olan 18 ayda 90 bin metrekare kilit parke taşı döşedik. Almış olduğumuz olumlu tepkilerden de anlıyoruz ki vatandaşlar, yaptığımız çalışmalardan oldukça memnun. Bu memnuniyet de bizi her zaman daha iyi işler yapmaya teşvik ediyor” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım