Giresun Haberleri

Abdulkadir Eroğlu Giresunlular İle Bir Araya Geldi

0

İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, Gaziosmanpaşa’da bölgede kurulu bulunan Giresun STK Başkan ve yöneticilerinin davetli olduğu programda hemşerileri ile bir araya geldi. İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, Mehmet Halil Hayta’nın organizesinde bölgede kurulu bulunan Giresun STK Başkan ve yöneticilerinin davetli olduğu programda Gaziosmanpaşa’da hemşerileri ile bir araya geldi.

Program ile ilgili bir konuşma yapan Mehmet Halil Hayta, “İyi Parti’nin Giresun İl Başkanı Sayın Abdulkadir Eroğlu’nu bölgemizde ağırlamak istedik. Başkanımızın samimi ve içten konuşmaları için teşekkür ediyoruz. İnşallah kendileri ile daha sonra tekrar bir araya geleceğiz” dedi.

İyi Parti Genel Merkez Sendikalardan Sorumlu Koordinatör Dr. Hasan Pekdemir de yaptığı konuşmada yıllarca sendikacılık yaptığını, bugün siyasette İyi Parti’yi tercih ederek çalışmaya devam ettiğini belirterek Giresunlu hemşerileri olmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu’nun ise yaptığı konuşmalarda samimi ifadeleri dikkat çekti. Eroğlu, Giresun’un belli başlı sorunlarına dikkat çekerken, “Bütün illerin çevre yolu güneyden geçiyor. Bir Giresun’da sahilden çevre yolu geçiyor. Bu yol acilen güneyden geçmelidir. Dereli Şebinkarahisar yolunda devlet 150 senedir uğraşıyor, bitmedi.” ifadelerini kullandı.

Giresunluların İstanbul’da siyasi partilerde görev almaları gerektiğini ifade eden Başkan Eroğlu,  İstanbul siyasetinde Giresunlu azlığına dikkat çekti. Eroğlu, Giresunlu hemşerilerinin siyasette daha fazla olmaları için önümüzdeki süreçte daha etkin rol almayı hedeflediğini ifade etti.

Programa katılan herkes tek tek söz alarak Giresun ve siyaset ile ilgili düşüncelerini aktardılar. Gayet verimli geçen toplantı samimi ve uzun bir sohbet ortamında devam etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım