Giresun Haberleri

Ak Parti Bulancak İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

0

AK Parti İlçe Başkanı Necati Yıldırım öncülüğünde, Milletvekili Kadir Aydın, İl Başkanı Kenan Tatlı, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, il koordinatörleri, ilçe kadın kolları ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleri, mahalle ve köy başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensuplarının katılımlarıyla Ekim ayı ilçe danışma meclis toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşma yapan İl Başkanı Kenan Tatlı, Bulancak ve diğer ilçelerde gerçekleşen ilçe danışma meclisi toplantılarının çok verimli geçtiğini, ilk günkü heyecan ve coşkuyla görevlerine devam ettiklerini belirtti. İl Başkanı, zorlu ve meşakkatli yürüdükleri bu yolda, gece gündüz demeden Partisinin yanında yer alan,  2023 hedefleri doğrultusunda yorulmak bilmeyen teşkilat mensuplarına da teşekkürlerini iletti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım