Giresun Haberleri

Ak Parti, Milletin Kaderiyle Özdeşleşmiştir

0

Ak Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, AK Parti’nin 20. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

14 Ağustos tarihinin Türk siyasi hayatına hizmete sevdalı insanların kurduğu AK Parti’nin doğum günü olarak geçtiğini ifade eden Milletvekili Aydın; ”AK Parti; 14 Ağustos 2001 tarihinde tamda Türkiye’nin yönetim arayışı içinde olduğu bir süreçte teşkilatlanıp, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulmuştur. Milletin yönetim umudu olarak ortaya çıkan AK Parti; eğitimden sağlığa, ulaştırmadan enerjiye, spordan sosyal devlet uygulamalarına kadar her alanda sessiz devrim niteliğindeki icraatlarıyla ülkemizi bugünlere ulaştırmıştır.

AK Parti, ülkenin ve milletin kaderiyle özdeşleşmiş bir partidir. Bu kadrolar hizmete sevdalı insanların olduğu bir kadrodur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Çünkü AK Parti bundan önce olduğu gibi bundan sonrada kazandırılacak birçok eser, proje ve hizmetin güvencesi konumundadır. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Partimizin 20. Kuruluş yıldönümünün hayırlı olmasını diliyor; aziz milletimize en içten dileklerimle selâm, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım