Giresun Haberleri

Azaklıoğlu Vakfı Bursiyerleri Vedalaştı

0

İstanbul’da kurulu bulunan Azaklıoğlu Necati Bay Eğitim Kültür Vakfı’nın, 2022 – 2023 Eğitim ve Öğretim Yılı toplantılarının sonuncusu vakıf merkezinde gerçekleştirildi. Pandemi sebebiyle üç yıldır yapılamayan programda, vakıf kurucusu Necati Bay Belgeseli izlendi. Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Şahin, Belgesel Yapımcısı İsmail Kahraman, GİMEV Vakfı Başkanı Bilal Dede, Çamoluk Vakfı Başkanı Yaşabey Kalebaşı, Yalova Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu ve mezun olan bursiyerler birer konuşma yaptı.

Dursun Ali Şahin’in Plaketi Ömer Erdoğan tarafından verildi.
Dr. Metin Eriş’in Plaketi Necati Bay tarafından Halil Kütük ve Niyazi Eruslu’ya verildi

Toplantıda Vakıflar Haftası anısına, Azaklıoğlu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Giresun Valisi Dursun Ali Şahin ile Kültür Konseyi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Metin Eriş’e yılın Vakıf İnsanları ödülü takdim edildi. Ayrıca Rize Araştırmaları Vakfı Başkanı Ömer Erdoğan, Azaklıoğlu Vakfı Kurucusu Necati Bay’a vakıf yayınlarından bir demet hediye etti.

Yine Vakıf Haftası dahilinde Giresun ili adına kurulu vakıfların başkanları ile yapılan görüşmeler neticesinde müşterek projeler gerçekleştirilmesi konusunda prensip anlaşmasına varıldığı açıklandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım