Giresun Haberleri

Gezmiş, Ülkemizin İhtiyacı Olan Şey Dengedir

0

CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş yaptığı açıklama ile “Hafta sonu sandık başına gideceğiz. Bu öyle tarihi bir seçimdir ki aslında bu bir seçim değil, tek adam rejiminin oylanacağı bir referandumdur” dedi.

Gezmiş devamla “Hafta sonu ülkemizin 13. Cumhurbaşkanını seçeceğiz. Bu öyle tarihi bir seçimdir ki aslında bu bir seçim değil, tek adam rejiminin oylanacağı bir referandumdur. Son bir haftadır görülmüştür ki tek adam rejiminin devam etme ihtimali bile piyasaları durdurmuş, krizi daha da derinleştirmiştir. Piyasalara baktığımızda tüm göstergeler kötü, müdahaleler yetersizdir. Konu sadece ekonomik de değildir. Ekonomik sorunların ötesinde, her türlü baskı daha da artacak, demokrasi bitecektir. Mevcut iktidar herkesin yaşam biçimine karışmakta, özgürlükleri kısıtlamakta, dini hassasiyetleri maalesef siyasete alet etmektedir.

Tek Adamın Aklı Değil, Ortak Akıl

Oysa biz ortak akıldan, dengeden yanayız. Tek adam rejimi, ortak akıldan uzaktır. Biliniz ki yasamanın Cumhur İttifakında olmasını dengeleyecek tek unsur, yürütmenin Millet İttifakında olmasıdır. Ancak bu şekilde Türkiye, ihtiyacı olan dengeye kavuşacaktır. Ülkemizin en çok da bu dönemde ortak akla, dengeye ihtiyacı vardır.

Sorunları Çözecek Projelerimiz de Kadrolarımız da Hazır

Sayın Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanlığı’na, Millet İttifakı da hükümet etmeye hazırdır. Ülkemizin tüm sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturacak projelerimiz de, bu projeleri en iyi şekilde uygulayacak liyakatli kadrolarımız da hazırdır.

Türkiye’yi huzura, bolluğa berekete, adalete kavuşturacak isim Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Vatanını seveni sandığa bekliyor, Kılıçdaroğlu’na oy vermeye çağırıyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım